Becoming a software developer – episode XIII [PL]


0:25 – 6:00 – Q&A
6:05 – 51:40 – Coding application
51:45 – 1:07:43 – Loose talk

Becoming a software developer – episode XII

Welcome to the episode XIII of my first course about becoming a software developer.

For more information, list of tasks, scope and resources please click on the link at the top.


You can download the videos and other resources here: https://bit.ly/basd-course

Becoming a software developer

7 thoughts on “Becoming a software developer – episode XIII [PL]”

  1. Tak sie zapytam.. gdzie trzymac logike typu upload zdjęć np. w tej calej onion architekturze? W serwisach? Czy to jeszcze cos nowego dochodzi? Szukalem w necie i nic nie znalazlem na ten temat. Bo tak to glownie tylko add/remove/update/get/getall, a nie widze albo po prostu nie moge sobie wyobrazic w ktorym miejscu takie zapisywanie zdjec mogloby sie znajdowac xD

  2. Cześć. Dzięki za prowadzenie takiego kursu. Mam przy okazji pytanie: jaka jest różnica między Service a command? Czy nie można by uzyskać tego samego efektu przy użyciu tylko Service?

  3. Cześć. Nie przerobiłem jeszcze Twojego kursu ale, mam zamiar w przyszłości. Korzystając z okazji, chciałbym zapytać o jedną rzecz doświadczonego programisty. Kiedyś słyszałem że najlepiej można nauczyć się programowania czytając kod źródłowy innych, czyli dobrych programistów piszących zgodnie ze wszystkimi zasadami sztuki itp. Moje pytanie to gdzie można taki kod źródłowy znaleźć, to pewnie jakieś projekty open source. Które z takich projektów są najlepiej napisane, które najbardziej przypominają projekty które realizuje się pracując?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *